Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jankowo Gdańskie

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana przy lesie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

449 000 zł1 098 m² 408,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka w Jankowie Gdańskim! lokalizacja: działka jest położona w Jankowie Gdańskim. To doskonała lokalizacja dla osób, którym zależy na ciszy i spokoju oraz doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kwarcowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

489 000 zł672 m² 727,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana - jankowo gdańskie opis: przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 672 m2 z wjazdem od Północy, co umożliwia usytuowanie salonu od Południa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Rzemieślnicza

Jankowo Gdańskie,pomorskie

4 900 zł1 252 m² 3,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia plac składowy w Jankowie Gdańskim lokalizacja: jankowo Gdańskie - dzięki bliskości Trójmiasta, lokalizacja ta oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Jankowo Gdańskie,pomorskie

450 000 zł860 m² 523,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z mpzp | Jankowo Gdańskie, ul. Borówkowa Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, z szybkim dojazdem do Gdańska i możliwością pracy na miejscu?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Działka, ul. Borówkowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

460 000 zł901 m² 510,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnej działki budowlanej o powierzchni 901 m , położonej przy ul. Borowikowej w Jankowie Gdańskim. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

1 099 000 zł183,64 m² 5 984,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej Zabudowa bliźniacza | Funkcjonalny projekt | Wysoki standard deweloperski | Pompa ciepła | Gotowy do zakupu| Duży ogród | Taras | Wysokie sufity *****.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zielona

Jankowo Gdańskie,pomorskie

1 650 000 zł237,81 m² 6 938,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Atuty: - szybki dojazd do Gdańska - ok. 15 minut autem - około 30 minut jazdy nad morze - garaż w bryle budynku - przestronny taras do wypoczynku - duża działka o powierzchni 1397 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Mokra

Jankowo Gdańskie,pomorskie

9 900 zł280 m² 35,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Duży dom energooszczędny Z prywatnym stawem Dom w technologii pasywnej | Bardzo niskie koszty utrzymania | Prywatny dostęp do linii brzegowej - stawu | Unikatowy widok z salonu i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 900 zł6 642 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty lokalizacja lokalizacja mpzp który przewiduje zabudowę przemysłową, usługową, składy lub magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Jankowo Gdańskie,pomorskie

349 000 zł892 m² 391,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze 126/6 położona w Jankowie Gdańskim, obręb 0005 gmina Kolbudy, powiat gdański. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Lipowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

589 000 zł1 099 m² 535,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka na wzniesieniu w Jankowie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jankowo Gdańskie,pomorskie

1 890 000 zł134 m² 14 104,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż: energooszczędny dom w Jankowie Gdańskim - komfort, nowoczesność i niezależność energetyczna Oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

765 000 zł1 050 m² 728,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, uzbrojona, w spokojnej lokalizacji! Działka budowlana - Jankowo Gdańskie! lokalizacja : Działka znajduje się w Jankowie Gdańskim, jest to doskonała lokalizacja dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

9 000 000 zł20 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości: łączna pow. 20.000 m2 (z niej wyodrębniono część działki o pow. 1.742 m2 - działka przewidziana do wykupu pod budowę drogi). Działki położone są bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

623 230 zł60,34 m² 10 328,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 3 pokojowe położone w świetnej lokalizacji zaledwie 3km od Gdańska! Ciesz się zielenią, komfortem i wysokim standardem osiedla, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Turkusowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

770 000 zł1 044 m² 737,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w Jankowie Gdańskim - tu, gdzie spokój wsi spotyka się z komfortem miasta Marzysz o własnym domu z ogrodem, gdzie śpiew ptaków budzi Cię o poranku, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Bursztynowe Wzgórza

Jankowo Gdańskie,pomorskie

1 250 000 zł123 m² 10 162,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m , położony na działce 523 m w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Jankowo Gdańskie,pomorskie

650 000 zł913 m² 711,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Specyfikacja: nr działki: 84/31 Powierzchnia: 913 m2 Ukształtowanie terenu: płaska Media: woda, prąd, gaz - w granicy działki Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

480 000 zł850 m² 564,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana w świetnej lokalizacji! Jankowo Gdańskie! lokalizacja: działka usytuowana jest w Jankowie Gdańskim, co stanowi świetne miejsce dla tych, którzy szukają spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jankowska

Jankowo Gdańskie,pomorskie

424 900 zł850 m² 499,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grand estates ma niebywałą przyjemność przedstawić Państwu: atrakcyjną działkę budowlaną 850 m - Jankowo Gdańskie! Spokój, świetna komunikacja, idealne miejsce pod Twój dom! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana, ul. Mokra

Jankowo Gdańskie,pomorskie

590 000 zł825 m² 715,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 827 m , zlokalizowana w miejscowości Jankowo Gdańskie, w gminie Kolbudy. Działka znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Malinowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

2 691 450 zł5 981 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka przemysłowa, usługowa, pod magazyny bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Parkowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

530 000 zł828 m² 640,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska, uzbrojona, świetnie zlokalizowana działka w Jankowie Gdańskim! lokalizacja: działka jest położona w Jankowie Gdańskim, na osiedlu domów przy bocznej uliczce od ul. Parkowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Jankowo Gdańskie

Jankowo Gdańskie,pomorskie

6 705 000 zł14 900 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opis nieruchomości: łączna pow. 14.900 m2 (z niej wyodrębniono część działki o pow. 4.596 m2 przewidzianej pod drogę i do wykupu przez Skarb Państwa). Działki położone są bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Krokusowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

375 000 zł879 m² 426,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 879 m - Jankowo Gdańskie, ul. Krokusowa Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlaną o powierzchni 879 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kwarcowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

619 000 zł1 075 m² 575,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna inwestycyjnie działka nr 70/49 o powierzchni 1 075 m , położona w Jankowie Gdańskim, w gminie Kolbudy w miejscu, gdzie ludzie po prostu lubią mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Jankowska

Jankowo Gdańskie,pomorskie

480 000 zł850 m² 564,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz kameralnej działki z pięknym widokiem, gdzie możesz wybudować dom? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! lokalizacja: jankowo Gdańskie to dynamicznie rozwijająca się miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie wolnostojącej, położony w miejscowości Borkowo, przy ul. Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

589 000 zł49,22 m² 11 966,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z wygodnym układem i spokojną okolicą do życia- ta propozycja na osiedlu Nowy Horyzont w Borkowie zdecydowanie zasługuje na uwagę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

529 000 zł54,88 m² 9 639,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w graniczącym z Gdańskiem Borkowie, osiedle Nowy Horyzont. Lokal stanowi doskonałe miejsce do zamieszkania, ze względu na świetnie rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

Rynek pierwotny

455 000 zł43,11 m² 10 554 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

1 870 000 zł150,23 m² 12 447,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wyłącznie u nas Oferta 0% bez prowizji. Wyjątkowy dom w nowoczesnej zabudowie. Miejsce godne Twojego zamieszkania i wypoczynku. Topowa lokalizacja w Straszynie położona blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

137 921 250 zł110 337 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu kompleks 3 działek położonych w Straszynie - pod zakup inwestycyjny! Łączna powierzchnia działek wynosi: 110 337 m2 ( 70 642m2 / 31513m2 / 8182 m2 ). Działki sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

599 000 zł1 288 m² 465,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna dla osób szukających miejsca pod wyjątkowy, nowoczesny dom o charakterze mini-rezydencji. Jeśli marzysz o domu w otoczeniu natury, a jednocześnie cenisz doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

899 000 zł916 m² 981,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 275/67 obręb 0016 Straszyn, o powierzchni 916 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w przy ulicy Chabrowej 1 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

385 000 zł945 m² 407,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w spokojnym miejscu na przedmieściu Gdańska. Świetnie skomunikowana okolica z węzłem Straszyn (trasa S6, s7 , autostrada A1, obwodnice Trójmiasta). Teren objęty planem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

836 000 zł93,35 m² 8 955,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie z antresola! lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane w Straszynie, malownicze miejsce położone nad rzeką Radunią poniżej jeziora Straszyńskiego. Większość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

949 000 zł137 m² 6 927,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dotyczy domu nr 35b w nowym budynku na osiedlu domów szeregowych przy ulicy Ks. Feliksa Bolta w Kowalach. Działka numer 326/10, prawy lokal patrząc od frontu działki. W realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Jankowo Gdańskie +2 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij